SMEG

Smeg Itálie je největším soukromým výrobcem domácích kuchyňských spotřebičů, známý po celém světě pro své inovace, architektonický styl a vynikající techniku.

Smeg byl založen rodinou Bertazzoni v roce 1940 jako Smalterie Metallurgiche Emiliano Guastalla (kov-smaltování-továrna v obci Guastalla - Reggio Emilia). Společnost zahájila podnikání pod přímou kontrolou Roberta Bertazzoni. Sktutočne je to Bertazzoni jeho předvídavost, a spolupráce s talentovanými renomovanými architekty, jako je Mario Bellini, Guido Canali a Renzo Piano v době, kdy byly kuchyňské spotřebiče pouze utilitární pomocníci. Dnes tato vize pokračuje a poskytuje Smeg stále novou půdu v originalitě designu a vynikajících výkonů.

Smeg to jsou klasické spotřebiče známé na celém světě jako architektonické mistrovské dílo. Smeg si udržuje své vedoucí postavení na celosvětovém trhu přes naprostou oddanost k navrhování a výrobě specializovaných zařízení. Neustálé sledování trendů a vývoje v stylech a technologiích vedly k neustále se vyvíjející spolupráci s předními architekty a designéry.

Tento "sňatek" stylu a funkce vytvořil trvalý milostný vztah mezi architekty Smeg, a světovými designéry.

Více informací o SMEG na www.smeg.com